Haftanın oyunu: Mini Motor Racing

0
1275

Yeni bir yazı serisi ile karşınızdayız! Artık her hafta beğendiğimiz bir oyunu sizlerle paylaşacağız. Bu hafta tanıtacağımız oyun Mini Motor Racing.

Artık telefonlarımızda NFS Most Wanted, Asphalt gibi yüksek grafikli araba yarışlarını oynayabiliyoruz. Ancak bu oyun bize yüksek değil; şirin bir grafik sunuyor. Arabaları arkadan değil üstten görerek yönlendiriyoruz. Kontrol etmek için solda bir direksiyon sağda da nitro butonu bulunuyor. Tabii soldaki direksiyon yerine bundan farklı olarak 3 kontrol çeşidi daha bulunuyor. Sağ-sol ok tuşları ile ya da bir çubuğun üzerindeki kolu kaydırarak arabayı yönlendirebiliyorsunuz.

Mini Motor Racing oyununda 20’ye yakın araç ve 20’den fazla harita bulunuyor. Tabi bazı araç ve haritaları açmak için bölüm ilerlemeniz gerekiyor. Oyunun 4 kişiye kadar multiplayer yani çoklu oyuncu desteği olduğunu da hatırlatalım. Ancak online olarak oynanmaması bizi üzdü. Şu an Apple cihazlarında online olarak oynanabilirken, Android cihazlarda oynanmaması daha da üzücü. Belki önümüzdeki günlerde Android için de çevrimiçi çoklu oyuncu desteği gelir.

Haftanın oyunu: Mini Motor Racing

Mini Motor Racing tanıtım videosu:

Mini Motor Racing oyununu $0,82 karşılığında Google Play‘den indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here