Bulunduğunuz yerin veya seçtiğiniz bir lokasyonun hava durumunu, rüzgar hızını, nemini gösteren ücretsiz bir uygulamaya ne dersiniz?

Hepimiz işine, okuluna gitmek için evden çıkmadan önce hava durumuna bakma ihtiyacı hissederiz. Buna bakarak da giyim tarzımızı, montumuzu, ayakkabımızı seçer ve şemsiye, atkı, bere, eldiven gibi aksesuarlarımızı alıp almamaya karar veririz.

Pratik hızlı güncellenen ve sadece bulunduğunuz bölgeyi değil ofisinizin, okulunuzun veya o gün halletmeniz gereken bir işinizin olduğu bölgeyi de haritadan seçip hava durumunu ücretsiz öğrenebileceğiniz bir uygulama hayatınızı kolaylaştırmaz mıydı?

Çoğumuzun android mobil cihazlarında bu tarz uygulamalar vardır ama bu çok farklı. En önemli birden fazla lokasyonu haritadan seçip kaydetme gibi özelliğinin olması ve de Rüzgarın hızını, nemi, güneşin doğuş zamanını, hissedilen ve normal sıcaklığı vs. gösteren ve bu bilgileri tek hareketle paylaşmanıza imkan tanıyan  bir uygulama var.  Bu uygulamanın adı The Weather Channel.

Android-ucretsiz-hava-durumu-uygulamasiandroid-icin-ucretsiz-hava-durumu-uygulamasi

Google Play’den ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

The Weather Channel  tanıtım videosu:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here