Android için Minecraft alternatifi oyunlar

3
4376

Son zamanların popüler oyun Minecraft bildiğiniz gibi mobil cihazlarda da kullanılabilir durumda. Ancak oyunun ücretli olması nedeniyle bazı kullanıcılar demosu ile yetinmek zorunda kalıyor. Bu yazımızda Minecraft severlere, Minecraft alternatifleri sunacağız…

Survivalcraft

Sonsuz bloklu bir dünyada sıkışmış durumdasınız ve keşfedebileceğiniz bir ton şey var. Kaynak toplamak, zanaat araçları, silahlar, tuzaklar ve bu tür şeyler… Aynı Minecraft’taki gibi. Ancak bu oyunda çeşitlli hayvanları avlama gibi bazı yenilikler de var. Geceleri kötü adamlara dikkat edin!

Android için Minecraft alternatifi oyunlar - Survivalcraft

Block Story

Evet, tıpkı Minecraft gibi görünüyor ancak oynanışı biraz farklı. Tabii ki yine bir şeyleri blok blok inşa edebiliyorsunuz fakat buna ek olarak Block Story’de birçok RPG ögesi bulunuyor. Tamamlamanız gereken görevler, katletmeniz gereken yaratıklar ve güçlendirilmesi gereken yetenekler…

Android için Minecraft alternatifi oyunlar - Block Story

Delver

Delver, canavarlarla savaşabildiğiniz, ganimetler kazandığınız, deneyim kazandığınız ve zindanlar keşfettiğiniz FPS türünde bir oyun. Her oynadığınızda seviye rastgele olarak belirleniyor ve öldüğünüzde oyuna tekrar başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Android için Minecraft alternatifi oyunlar - Delver

Minebuilder

Ağırlıkla Minecraft’tan esin alınmış bir oyun Minebuilder. Yine bloklarla bir şeyler oluşturup çeşitli eşyalar “craft” ediyorsunuz. Gece boyunca vanavarlarla savaşıp oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Minebuilderda çeşitli silahlar ve oyun modları bulunuyor. Multiplayer desteği olduğunu da belirtelim.

Android için Minecraft alternatifi oyunlar - Minebuilder

WorldCraft

Rastgele oluşturulmuş dünyalar! Yaratıcı ve yaşam mücadelesi modu! Minecraft benzeri grafikler! Evet, bir başka Minecraft klonu ancak oldukça başarılı bir klon.

Android icin minecraft alternatifi oyunlar - Worldcraft

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here