LG, yeni amiral gemisi G2’yi satışa sunmaya hazırlanıyor. Üst düzey özelliklere sahip olan G2, Samsung’un popüler telefonu Galaxy S4’e kıyasla ne durumda? LG G2 mi yoksa Samsung Galaxy S4 mü daha iyi sorusunun cevabını aramaya çıkıyoruz…

Donanım

LG G2’de Qualcomm’un dört çekirdekli Snapdragon 800 yer alıyor. Telefonun işlemcisinin 2.26 GHz gibi yüksek bir frekansta çalışıyor olması dikkat çekici. Bellek tarafında ise 2 GB RAM yeterli görülmüş.

Samsung Galaxy S4’te ise Exynos 5 dört çekirdekli işlemci yer alıyor. Bellek ise LG G2 ile aynı seviyede, yani 2 GB.

3 YORUMLAR

  1. Her halükarda Lg G2 modeli daha iyidir. Ekranın çerçeveye sıfır olması çok süper duruyor. Lg g2 ekranı daha parlak S4 sönük kalıyor. Batarya performansı ve şarj olma süresi G2 modelinde daha iyi. Ayrıca LTE desteği sunuyor buda çok önemli bir faktör.

  2. merhabalar ben birçok karşılaştırmaya baktıktan sonra lg g2 almaya karar verdim.Ama gps ve şebeke sorunu gibi birkaç sorun duydum ve lg nin servisi hakkında bir bilgim yok.Bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.yedek parçası bulunur mu servis iyi çalışırmı vb.

  3. çok iyi kıyaslama yapmışsınız tebrikler ben lg g2’yi tercih ederim çünkü s4 programları kullanırken donma kasılma gecikme yapıyor arasıra da olsa daha öncede lg kullandım lg’de böyle sorun olmuyor bence kesinlikle lg g2 hem özellike 2,26 gh gibi yüksek işlemci hızı göz ardı edilmemeli bir akıllı telefonda en önemli özellik hızlı işlemcidir bence bunun içinde lg g2 en iyisi.

Yorum yaz