Samsung Galaxy Note 4 hakkında yeni sızıntılar

0
1301

Samsung’un büyük ekranlı telefon severler için hazırladığı Note serisinin yeni telefon Note 4’ün özellikleri nasıl olacak? Samsung Galaxy Note 4 özellikleri hakkında son dedikodular neler?

Samsung, Note serisi ile büyük ilgi topladı ve iyi satış rakamları yakaladı. Galaxy Note serisi her ne kadar bazı kullanıcılara fazla büyük gelse de böyle büyük telefonları sevenlerin de sayısı oldukça fazla. Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtması beklenen Galaxy Note 4’ün özelliklerini de merak eden kullanıcıların sayısı bir hayli fazla. Gelelim Note 4 hakkında konuşulanlara…

Samsung Galaxy Note 4’ün Snapdragon 805 çipsete sahip olması bekleniyor. Ekran tarafında ise LG G3’te olduğu gibi 1440 x 2560 çözünürlükte bir panele yer verilmesi ön görülüyor. 5.7 inç boyutundaki ekran söylentilere göre yine AMOLED teknolojisini kullanacak.

HTC One Max ve Samsung Galaxy Note 3 karşılaştırması

Kamera tarafında 16 MP çözünürlükte fotoğraf çekebilen “optik imaj stabilizasyonu” teknolojisine sahip Sony üretimli bir lens kullanılacak. Ön tarafta ise 2 MP çözünürlük bekleniyor.

Sizin Samsung Galaxy Note 4’te olmasını beklediğiniz özellikler neler?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here