Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone modeli ne zaman çıkacak? iPhone 6’nın çıkış tarihi ne? iPhone 6 özellikleri nasıl olacak? iPhone’un ekranı büyüyecek mi?

iPhone 6’nın çıkış tarihi büyük merak konusu. iPhone 6’nın ne zaman çıkacağı ile ilgili henüz resmi bir bilgi bulunmasa da geçmişe bakarak tahmin yapmak mümkün.

iPhone’un ekranı büyüyecek mi sorusu da akılları kurcalayan sorulardan bir tanesi. iPhone 6, büyük olasılıkla 4.7 inç ekran boyutuyla satışa sunulacak. Apple’ın 5.5 inç boyutunda bir “Galaxy Note” rakibi iPhone hazırladığı da söylentiler arasında.

iPhone 6’nın çıkış tarihi olarak sızıntılar ve tahminler Eylül ayını gösteriyor. iPhone 6’nın ne zaman satışa çıkacağı kesin olmasa da Eylül ayının 3. haftasından sonra Apple’ın etkinlik düzenlemesi bekleniyor.

iPhone 6’nın 4.7 inç olan modeline kesin gözüyle bakılırken, 5.5 inç olan model hakkında ise büyük soru işaretleri mevcut. 5.5 inç iPhone gerçekten çıkacak mı yoksa söylentiden mi ibaret göreceğiz. Ancak 5.5 inç model çıkacak olsa bile Apple bu iki telefonu aynı anda tanıtmayabilir.

iPhone 6 ne zaman çıkacak?

Apple’ın yenilemeyi düşündüğü bir başka teknolojik alet de iPad. iPad’lerin de iPhone ile birlikte tanıtılması ve parmak izi okuyucusuna sahip olması bekleniyor.

Bütün bunların yanında iPhone 6 ile birlikte gelecek iOS 8 işletim sisteminin de etkinlikte öne çıkacağını bekliyoruz. iWatch akıllı saat de Apple’ın bir sonraki hamlesi olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here