Android için en iyi yedekleme uygulamaları

0
1435

Android telefon ya da tablet kullanıyorsanız ve cihazınızdaki verileri yedeklemek istiyorsanız kullanabileceğiniz birçok yedekleme uygulaması mevcut. Sizler için en iyi 5 Android yedekleme uygulamasını bir araya getirdik.

App Backup & Restore

Adından da anlaşılacağı gibi App Backup & Restore uygulaması kullandığınız Android uygulamaların yedeğini alıyor. Android uygulamarını SD karta yedekleyebilmenizi sağlayan uygulama ile istediğiniz zaman bu uygulamaları geri yükleyebiliyorsunuz.

App Backup & Restore uygulaması yedekleme ve geri yükleme dışında uygulamaları isimlerine, boyutlarına, tarihlerine göre kategorize etmenize de yardımcı oluyor.

App Backup & Restore uygulamasını Google Play‘den Android cihazınıza indirebilirsiniz.

 

Titanium Backup ★ root

Belki de yedekleme uygulamalarının en iyisi Titanium Backup ★ root. Yüklediğiniz uygulamaları, sistem uygulamalarını, harici verileri yedekleyebilen uygulama bu verileri SD karta taşıyabiliyor.

Titanium Backup ★ root’un PRO sürümünde ise ekstra olarak SMS, MMS, arama kayıtları, yer imleri, Wi-Fi ayarları gibi çeşitli şeyleri de yedekleyebiliyorsunuz. Uygulamaları yedeklerken herhangi bir uygulamayı da kapatmanız gerekmiyor. Her iki uygulama da ne yazık ki root gerektiriyor.

Titanium Backup root uygulamasını Google Play‘den Android cihazınıza indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here