En İyi Online Android Oyunları

0
1217

En İyi Online Android Oyunları

Çevrimiçi oyunlar günümüzün en büyük nimetlerinden bir tanesi. Çevrimiçi oyunlarla birlikte artık günlük hayatın sıkıntısını çok rahat bir şekilde çözebiliyoruz. Bunun haricinde çevrimiçi oyunlar bizlere yeni bir aksiyon yeni bir macera sunuyor. İşte sizlere; ”Android’in en iyi online oyunları”

Oyun sektörü şuanda tamamen mobil cihazlara yönelmiş durumda. Zira bir çok firma mobil telefon kullanıcılarını hedeflemiş durumda ve yaptıkları oyunları tüm Dünya’ya yaymak amacıyla uğraşıyor. Mobil kullanıcı sayısı da her geçen daha da artıyor. Firmalarda böyle bir ortamı gözden kaçırmak yerine tüm oyunlarını mobil platforma göre düzenleyip yayınlıyor. Şimdi sırasıyla mobilin en iyi online oyunlarını sizlere sıralayalım!

– Call Of Champions : Oyun Spacetime Games tarafından geliştirilmiş. Şuanda Google Play Store’da en iyi oyunlar listesinde sergileniyor ve MOBA’nın en iyi oyunları arasında yer alıyor. Bu oyunu yüzbinler değil milyonlar oynuyor. Siz neden oynamıyorsunuz?

– Kelimelik : Oyunun geliştiricisi He2 Apps. Oyun içerisinde tüm Dünya insanlarıyla oynayabilirsiniz yani illa arkadaşlarınız değil tanımadığınız bir insan bile oyunu oynayabilirsiniz. Android’in en eğlenceli ve en iyi oyunu olarak seçilen bu çevrimiçi oyunu siz neden oynamıyorsunuz?

– Paramanya : Belki de Google Play Store’nin en iyi ve en güzel oyunlarından bir tanesidir bu oyun. Milyonların oynadığı bu oyunda kıyasıya bir rakipleşme var. Bu rakipleşme tüm kullanıcıları daha fazla sinirlendiriyor ve oyun içerisindeki hırsın artmasına neden oluyor. Umarız oyun içerisinde kaliteli ve zevkli dakikalar geçirirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here