Twitter’a 360 Derece Dönebilen Videolar Geliyor!

0
933

Twitter’a 360 Derece Dönebilen Videolar Geliyor!

Twitter’ın almış olduğu ani bir kararla Twitter’a yeni bir güncelleme yapılacağı duyuruldu ve bu güncellemeyle beraber Twitter’a 360 derece dönebilen video özelliği getirileceği bildirildi. Twitter’ın bu kararı almasının nedeni ise; ”ABD kullanıcıları.” ABD kullanıcılarının 360 derece video özelliğini çok fazla kullanması nedeniyle Facebook ve Youtube’dan sonrada Twitter’da bu özelliği kendisine getirmek istiyor. İşte Twitter’ın getireceği bu yeni özellik hakkında detaylı bilgiler!

Twitter aslında bu olayı özenmedi. Bildiğiniz üzere daha öncesinde Facebook ve Youtube bu özelliği test etti ve bünyesine ekledi. Daha sonrada şimdi Twitter böyle bir karar alarak bu özelliği bünyesine katmak istiyor. Twitter’ın bu gece yapacağı bir canlı yayın videosuyla bu olay tamamen Twitter’da aktif bir şekilde yerini alacak. Twitter çekimini Samsung Gear ile yapacak ve bu çekim NBA sahasında yapılacak.

NBA’ın son finalleri oynanıyor ve bu gece yapılacak olan son maça Twitter’da dahil olarak hem yeni özelliğini tanıtacak hemde maçı canlı olarak izleyebilme şansına sahip olunabilecek. Twitter bu geceki çekimini saat 04:00’te yapacak. Çekim Samsung Gear ile yapılıyorken Twitter’ın Samsung Gear’ı kullanması şimdiden tepkileri yükseltti. Zira bir çok kullanıcı Twitter’ın Samsung Gear’ı kullanmasını reklam olarak algıladı ve bunu da bir reklam stratejisi olarak değerlendiren bir çok insan var. Hepimiz Twitter’ın bu yeni özelliğini merakla bekleyeceğiz. Gece 04:00’te NBA sahalarında görüşmek üzere!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here