Samsung Pay Mini Uygulaması Çıkıyor!

0
1034

Samsung Pay Mini Uygulaması Çıkıyor!

Samsung sürekli olarak kendisini geliştiren ve büyüten bir şirket. Sürekli yeni bir akıllı telefon çıkartıyor ve bizlerin hayatını daha da kolaylaştırmak istiyor. Evet, şimdi ki yeni Samsung uygulaması ise Samsung Pay Mini. Samsung Pay Mini adından da anlaşılacağı üzere bir ödeme sistemi. Bakalım bu ödeme sistemi nasıl çalışıyor? Ne işe yarıyor?

Öncelikle Samsung tarafından geliştirilen bu uygulama bu ay içerisinde tam olarak kullanıma sunulacak olup ödeme sistemine yeni bir kolaylık getirmek amacıyla çıkartılıyor. Üstelik sadece Android platformu için bu uygulamayı çıkartmıyor. Samsung tarafından çıkartılan Samsung Pay Mini iOs içinde geçerli olacak. İnsanların çevrimiçi bir şekilde ödeme yapabilmesine olanak sağlayan bu uygulama hem Android üzerinde hem de iOs üzerinde stabil bir şekilde çalışacak.

Samsung Pay ile Samsung Pay Mini arasında bazı farklar olacak. Her özellik Samsung Pay Mini’de yer almayacak. Samsung Pay’a göre Samsung Pay Mini’de kullanıcılar yani müşteriler sadece ödeme kartları ile ödemelerini gerçekleştirebilecek. Deneme amaçlı piyasaya sürülen bu ödeme yöntemi ilerleyen zamanlarda kendisini daha da geliştirecek olup bir çok testten geçecek. Samsung Pay Mini şuanlık sadece belirli bir kesime hitap ediyor ve global bir ödeme sistemi değil. Samsung Pay Mini ile birlikte bir çok avantajında sahibi olunacak ve insanlara ödeme konusunda kolaylık sağlanacak. Samsung Pay Mini’nin bu ay içerisinde hem Android’de yer alması hemde iOS’ta yer alması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here