Galaxy S7 Active Tanıtıldı, Özellikleri Neler?

0
1074

Galaxy S7 Active Tanıtıldı

Samsung’tan yeni bir telefon haberi geldi. Samsung’un dayanıklı telefon serisi olan Active ailesine yeni bir üye daha eklenerek gelen haberle birlikte AT & T tarafından Samsung işbirliği ile Samsung Galaxy S7 Active duyuruldu. Peki Samsung Galaxy S7 Active hangi özelliklere sahip? Bu telefonu diğer telefonlardan ayıran özellik nedir? İşte sizlere tüm detaylarıyla Galaxy S7 Active!

Samsung Galaxy S7 Active’in Tasarımı ve Özellikleri

Yukarıda da dediğimiz gibi bu telefon oldukça dayanıklı. Hatta garantili dayanıklılığı bulunuyor. Askeri bir şekilde korunan bu telefonun ısıya, düşmeye, darbeye, neme, şoka karşı ayrı bir koruması bulunmakta ve bu gibi sorunlar için garanti verilmekte. Samsung tarafından duyurulan Samsung Galaxy S7 Active’in özelliklere arasında bir çok üst düzey özellik yer alıyor.

Tasarım açısında gayet güzel olan aynı zamanda dayanıklı bir tasarıma sahip olan bu akıllı telefonun özelliklerini şimdi sizlere paylaşacağız.

Öncelikle tasarım açısından gayet dayanıklı olan bu telefonun tasarımı normal S7’den geliyor. Aynı S7 tasarımına sahip olan bu telefon tek farkı dayanıklı olması. Üzerinde Snapdragon 820 işlemci ve 4 GB RAM bulunmakta. Bunun haricinde Super AMOLED ekranada sahip. Samsung Active ailesinin yeni üyesi olan Galaxy S7 Active hakkında verilen bilgiler bunlarla sınırlı. Bunun haricinde Samsung Galaxy S7 Active, Samsung tarafından değil AT & T tarafından duyuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here