Pokemon Go Ne Zaman Çıkacak?

0
1216

Pokemon Go Ne Zaman Çıkacak?

Nintendo’nun mükemmel oyunlarından bir tanesi olan Pokemon GO, Android için ne zaman tantılacak? Veya Pokemon GO ne zaman çıkartılacak? Sorularıyla bizlere sorularınızı iletiyorsunuz. Bu sorulara cevap verebilmek amacıyla sizlere bu konuyla alakalı mükemmel bir içerik hazırladık. İşte sizlere; ”Pokemon Go Ne Zaman Çıkacak?” adlı başlığımız…

Son dönemde oldukça popülerlik kazanan ve bir çok oyuncunun oynadığı Pokemon GO heyecanı halen devam ediyor. Bilindiği üzere Nintendo, Pokemon GO adlı oyunu Android için çıkartacağını duyurdu. Bu duyuruyla birlikte Go oyuncuları daha heyacanlandı. Peki Pokemon GO ne zaman çıkacak?

Pokemon GO, Temmuz ayında yapılacak olan E3 Fuarında Nintendo raflarında yer alarak tanıtımı gerçekleşecek. Oyun hem iOS için hemde Android platformu için çıkartılacak. Temmuz ayını bekleyen oyuncuları şimdiden büyük bir heyecan kaplamış gibi görünüyor.
Oyun akıllı telefonlara ihtiyaç duyulmadan bir kol saati üzerinden oynanabilecek. Bu oyun hiç bir akıllı telefonun desteğine ihtiyaç yok. Sadece kolunuza takacağınız bir akıllı kol saati ile bu oyunu rahatlıkla oynayabileceksiniz. Akıllı kol saatinin fiyatı ise 35 dolar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here