The BlackBerry logo is pictured at the BlackBerry campus in Waterloo September 23, 2013. REUTERS/Mark Blinch (CANADA - Tags: BUSINESS LOGO TELECOMS)

Bir zamanlar en ünlü akıllı telefon markalarından biri olan BlackBerry kendini unutturmamakta ısrarlı. İşte BlackBerry’nin yeni telefonları Argon, Mercury, Neon.

Blackberry_logo

ARGON

Bu üç telefon arasında en üst düzey özelliklere sahip olan telefon Argon. Snapdragon 820 çipset, 4GB RAM 32GB hafıza, 5.5-inç QHD ekran, Quickcharge 3.0 özelliği olan 3000mAh batarya ve Parmak izi okuyucu gibi sıradışı özelliklere sahip.  Argon kamera kısmında ise yine üst seviye özelliklerle karşımıza çıkıyor. 21MP arka kamera ve 8MP ön kameraya sahip ve BlackBerry’nin önceki telefonu Priv’den farklı olarak bir fiziksel klavyeye sahip değil.BlackBerry-Priv-5-1280x853

MERCURY

Mercury ise BlackBerry’nin imzasına sahip yani bir fiziksel klavyeye ama maalesef gizlenebilir bir klavye değil. Telefonun özellikleri ise şu şekilde karşımıza çıkıyor: 4.5-inç ekran, 3GB RAM, Snapdragon 625 çipset, 32GB depolama alanı ve 3400 mAh batarya. Kamera bölümünde ise 18MP arka kamera ve yine 8 MP arka kamera ile teknoloji arenasına adım atacak.

NEON

Neon bu cihazlardan ilk çıkacak olanı. Bunun özellikleri ise şu şekilde karşımıza çıkıyor: 5.2-inç ekran, 3GB RAM, Snapdragon 617 çipset, 16GB depolama alanı ve 2610 mAh batarya. Kamera kısmında ise en düşük kamera özelliklerine sahip olan telefon olma özelliğini taşıyor. 13MP arka ve 8MP ön kamerası var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here