PS4 Kontrolörünüzle Oynayabileceğiniz 10 Android Oyunu

0
1263

Bildiğiniz üzere PS4 kontrolörünüzü Android cihazınıza bağlayarak oyundan aldığınız keyfi arttırabilirsiniz. Biz de bugün size PS4 kontrolörünüzle oynayabileceğiniz oyunlardan 10 tanesini seçtik. Sıralamamız şöyle:

1-Limbounnamed

Çoğumuzun bildiği ve sevdiği platform/bulmaca oyunu Limbo‘yu cihazınızda PS4 kontrolörünüzle oynayabilirsiniz.

2-Dead Trigger 2

unnamedÇok fazla oyuncuya sahip Dead Trigger 2 en iyi FPS Android oyunlarından bir tanesi. Zaten normal haliyle size sunduğu deneyimi kontrolör ile güçlendirebilir keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

3-Modern Combat 5

indir (2)Bir diğer popüler FPS oyunlarından Modern Combat 5 PS4 kontrolörüyle oynanabilen oyunlar arasında.

4-Asphalt 8: Airborne

indir (3)

PS4 kontrolörü yarış oyunları arasında en popülerler arasında olan Asphalt 8: Airborne‘a apayrı bir zevk katıyor eğer android cihazınızı televizyonunuza bağlama şansınız varsa kesinlikle çok fazla zevk alacaksınız.

5-Muffin KnightheaderSteam‘de de mevcut olan bu oyun gerçekten çok zevkli ve bir PS4 kontrolörü ile gerçekten eğlenceli zaman geçirebilirsiniz ve yine televizyona bağlama şansınız varsa bu da Muffin Knight deneyiminizi daha eğlenceli hale getirecektir.

6-Jet Car Stunts 2
unnamed (1)
Fizik motoruyla haritalarıyla yapabileceğiniz hareketlerle hoş bir oyun.

7-Super Phantom Catindir (4)Görüntüsüyle oynanışıyla gayet hoş bir platform oyunu olan Super Phantom Cat kesinlikle zaman harcamaya değer bir oyun.

8- Sonic 4 Episode IIunnamed (2)Söyleyecek pek bir şey yok bildiğimiz Sonic

9-Soul Craftunnamed (3)10-Sword of Xolanunnamed (1)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here