Xperia ray telefonunuzu fabrika ayarlarına mı döndürmek istiyorsunuz? Sony ericsson telefonlarda da bu işlem en az diğer telefonlarda olduğu kadar basit.

İlk olarak ana menüye gelin.

Sonrasında ayarlar kısmına girelim.

14 YORUMLAR

  1. herkese selam,acaip bir sıkıntım var..x peria x2 kullanıyorum,bu model türkiyede yok,bana dışardan geldi,türkçe dil seçeneği yok,almanca kullanıyorum..kurcalarken iyice karıştırdım,fabrika ayarlarına çevirmek istiyorum..detaylı şekilde anlatacak bir arakdaşa ihtiyacım var…sevgiyle kalın..

  2. teşekkür ederim sevgili arkadaşım,anlattığın ilk yolda,klavye kullanarakmı yapılıyor,ikinci yol ise almanca dil seçeneğinden dolayı zorlandım,zurücsetzen telefon belleğimi oluyor acaba bilmiyorum..anladığım kadarıyla bu işlem 20 dakika sürer diyor fakat,küçük bir kutu var,rakam kombinasyonu gerekli galiba,yinede ilgilendin çok teşekkür ederim..sevgi ve muhabbetle kalın…

  3. ben ray için android 4 yüklemesi yaptım. fakat o günden sonra telefonda reset atma sorunu oluştu 2,3 sürümüne yada fabrika ayarlarına nasıl geri dönüş yapabilirim. yukarıda ki yoldan geri dönüş yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  4. 1 yıl kadar olmadı sony ericsson xperia ray aldım telefonum sürekli yeterli alan yok uyarısında bulunjuyordu. Uygulama ayarlarından kişiler deposunu yanlışlıkla sildim şimdi sim kartımdaki kişileri bulamıyorum, ayrıca rehberime yeni kişide ekleyemiyorum nolur yardım edin. :(:((:(:(

  5. meraba ben xperia ray aldım fakat bluetooth açtığımda telefon kapanıyor açılmıyor 4.0 yazılımı var 2.3 sürümünü veya yeni yazılım nasıl yükleyebilirim çok lazım lütfen yardım edin

  6. Furkan benim de öyle oldu.. Tamire gönderdim maalesef.. Format atıp sürüm güncellemişler.. Şimdi bi sorun yok.. Sadece telefonun depolama alanı azalıyor diye uyarılar geliyor , sanırım o da sürümden kaynaklanıyor..

  7. yukarıda bahsedıldıgı gıbı yaptım fakat bı ada facebook durdu yok bılmem ne durdu falan fılan dıye seyler yazdı ıslem durdu dedı telefonu kapattım sımdı acmak ıstıyorum sony yazıo sonra experıa yazıo sonra gerı sony yazıo bu sekılde devam edıyor telefonum acılmıyor lutfen bana yardımcı olur musunuz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here