En sevdiğiniz YouTube videolarını android telefonunuza indirmek mi istiyorsunuz? Android telefonlarda YouTube’dan video indirme işlemi oldukça basit. Nasıl mı yapıyoruz? Tabi ki bir uygulama yardımıyla.

İlk olarak gerekli uygulamayı telefonumuza indirelim. Tubemate uygulamasını telefonunuza ya da tabletinize kurmak için .apk dosyasını nasıl yükleyeceğinizi bilmeniz gerekiyor. Bu konuda hakkında bir bilginiz yoksa “Android telefona apk yükleme, nasıl yüklenir” başlıklık içeriğimize gözatabilirsiniz.

Uygulamanın websitesi: http://m.tubemate.net/

Android telefonlara YouTube’dan video nasıl indirilir?

  • İlk olarak yukarıdaki adresten .apk dosyasını indirin ve telefonunuza yükleyin.
  • Sonrasında telefon menüsünden TubeMate uygulamasını çalıştırın.
  • Arama yerinden indirmek istediğiniz videoyu arayın ve arama sonuçlarından videoyu açın
  • Aşağı doğru olan yeşil oka dokunun.


Yeşil video indirme butonuna bastıktan sonra karşınıza çözünürlük seçme ekranı gelecek. Çözünürlüğü ne kadar yüksek seçerseniz video kalitesi de o kadar yüksek olur. Tabii ki buna karşılık da indireceğiniz YouTube videosunun boyutu artar.

Sonrasında YouTube videosu Android cihazınıza indirilmeye başlayacak. Bildirim menüsünden videonun indirilme durumunu takip edebilirsiniz.

YouTube’dan ne tür videolar indiriyorsunuz?

Güncelleme Tarihi: 23.02.2016

16 YORUMLAR

  1. sunumdan tam olarak istifade edemedim.Video inmiyor.Transport end point is not connekted.yazısı çıkıyor.Neyapmam gerekiyor? Yardımlarınıza müteşekkirim.

  2. süper diyorum harika diyorum ve mükemmel diyorum daha iyisi biraz zor olamaz yani ama markette yok sitesinden alabilirsiniz.Wifi ile dehşet film bile indirebilirsin ben maskeli beşler deli dumrul filmlerini hep youtubeden bu program sayesinde indirdim.tavsiye ediyorum…ben İbrahim Yılmaz mutlu günler

  3. peki kardeşim bir şey sormak isitiyorum…bende bu programı kullandım kayıt telefona gayette başarılı ancak belli bir süre sonra otomatik siliniyor biz telefonda nerede bulabilir ve bilgisayara yükleyebiliriz bu kayıtlı film ve görüntüleri…iyi günler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here