Daha önce hep uygulama tanıtımları yapmıştık, fotoğraf düzenleme, müzik çalar  gibi uygulamalardan bahsetmiştik. Şimdi ise sizlere çok kaliteli bir oyunu tanıtacağız.

Samurai vs Zombies

Öncelikle oyunumuz türü strateji, aksiyon tarzında bir oyun ve benim telefonumda da mevcut, bağımlısı olduğum bir oyun.

Oyunumuzda biz bir samurai canlandırıyoruz. Zombilere karşı verdiğimiz mücadelede kalemizi savunmak ve zombileri yok etmek için savaşıyoruz.

Bu zorlu savaşta biz de yalnız değiliz tabii ki . Oyun içerisinde kazandığımız puanlarla savaşçı dostlarımızdan destek alabiliyoruz.  Bu savaşçı dostlarımızı açmak gerekirse tank olarak kullanacaklarımız, uzaktan oklarıyla bize destek verecek okçularımız, sağlıkçı dostumuz , hızlı ve çevik bir samurai ustası dostumuz gibi çeşit çeşit yardımcılarımız var.

Her bölümde kaleyi savunup gelen zombi dalgasına karşı koymak amacımız. Ben 38’e geldim ama aşırı zor bir bölüm ve uzun süre uğraştıracağa benziyor.

Oyunda upgrade yaparak karakterimizi, dostlarımızı ve kalemizi güçlendirebiliyoruz. Upgrade çok çok önemli oyunda düzgün ve mantıklı upgradeler yaparak bölümleri daha çabuk geçebilirsiniz.

Vee tabii ki böyle bir oyunun olmazsa olmazı skill’lerimiz de var.

Rakibi yavaşlatma, elektrik verme, hortum yollama gibi farklı yaratıklar üzerinde etkili farklı skill’ler mevcut bunlardan 2 sini seçiyor bölüme öyle başlıyor ve bir bölüm içerisinde o 2 skilli kullanıyoruz. Skill’ler de upgrade ediliyor.

Samurai vs Zombies tanıtım videosu:

Samurai vs Zombies Oyununu Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here