Vodafone, Samsung’un üst seviye akıllı telefonu Galaxy S3’ü Türkiye’ye getiren ilk operatör olacak. Samsung Galaxy S3 için ön sipariş almaya başlayan Vodafone, Galaxy S3 kampanyası dahilinde kullanıcılara çok özel avantajlar sunacağını belirtiyor.

Galaxy S2’nin çıkışından beri hakkında çeşitli haberler yapılan Galaxy S3 nihayet resmi olarak satışa sunuldu. Yurtdışında tam 28 ülkede satılan telefonu ülkemize ise ilk olarak Vodafone getirecek. 4 Haziranda ülkemizdeki kullanıcılarla resmi olarak buluşacak olan Galaxy S3’e ilgi oldukça fazla.

Vodafone’un Galaxy S3’ü nasıl ve ne kadara satacağı hakkında henüz resmi bir açıklama yok. Ancak Vodafone’dan almayı düşünüyorsanız Vodafone Türkiye Galaxy S3 kampanya sayfasından ön sipariş verebilirsiniz.

Samsung, Galaxy S3 için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Eğer Galaxy S3’ü merak ediyorsanız 30 Mayısta yapılacak olan etkinliğe ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Eğer etkinliğe katılacak vaktiniz yoksa Samsung Galaxy S3 incelememize gözatabilirsiniz.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için: Samsung Türkiye Facebook

Güncelleme: Vodafone, Galaxy S3 kampanya fiyatlarını resmi olarak duyurdu.

16 GB’lık versiyon için aylık minimum ek ödeme 49 TL iken, 32 GB’lık versiyonda bu fiyat 55 TL olarak belirlenmiş. Ancak ek ödemeler haricinde kullanmanız gereken tarife Vodafone Red+ tarifesi, yani aylık 149 TL.

Diğer tarifelerde ise tarifenin aylık ücreti düşse de Galaxy S3’ü için yapılması gereken ek ödeme fiyatı artıyor.

İşte Vodafone Galaxy S3 fiyatlandırması:

Kaynak: Vodafone Türkiye

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here