Avea da Vodafone’un açıklamasından bir gün sonra Galaxy S3’ü Türkiye’ye getireceğini açıkladı. Avea, 4 Haziranda Türkiye’ye gelecek olan Galaxy S3 için çeşitli kampanya ve avantajlar sunulacak.

Dün sizlere Vodafone’un Galaxy S3’ü Türkiye’ye getireceğinin haberini vermiştik. Vodafone’dan bir gün sonra yani bugün Avea da Galaxy S3’ü Türkiye’ye çeşitli kampanyalarla getirceğini açıkladı. Galaxy S3 her iki operatörle de aynı tarihte, 4 Haziranda kullanıcılarla buluşacak.

Galaxy S3‘ün hangi modelinin getirileceği hakkında kesin bir bilgi yok ancak ben ilk etapta 16 GB modelinin getirileceğini düşünüyorum. Renk olarak da beyaz olması muhtemel çünkü Samsung, mavi modellerde lekelenme sorunu olduğu ve bu modellerin piyasaya biraz geç çıkacağını belirtmişti.

Şimdilik Avea, Galaxy S3 kampanyaları hakkında herhangi bir bilgi vermiş bulunmuyor. Ancak kampanya detaylı belli olur olmaz bu sayfadan duyuracağız.

Güncelleme: Avea, Galaxy S3’ün peşin fiyatını 1,999 TL olarak açıkladı.

2 YORUMLAR

  1. hiçbirisi fiyat vermiyor, çünkü büyük patronlar aralarında anlaşmaya varmaya çalışıyorlar..”bu telefonu biz bu millete nasıl kazık atarak satabiliriz” diye kara kara düşünmeye başlamışlardır şimdi..
    telefonun fiyatını samsung kaç hafta önce açıkladı halbuki, 550 euro diye açıklama yaptılar..bir de siz firmaların toplu alımdan kaynaklanan indirimlerini düşünün, firmalara maaliyeti 400 euroya kadar düşer, vergileri de koysan bu telefonun olması gereken fiyat 1500tl civarıdır..ama dedim ya fiyatları yukarı çekecekler ki, büyük patronlar, yastık altına, villasına, cebine, kı.ına para sokabilsin gömebilsin..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here