Snapchat’e Yeni Bir Özellik Ekleniyor!

Bir çok insanı ilgilendiren ve sosyal medya takipçilerinin popülerleştirdiği uygulamaya yeni bir özellik daha dahil ediliyor. Bilindiği üzere Snapchat günümüzün en popüler uygulamalarından bir tanesi. Her gün aktif bir şekilde kullanılan bu uygulamaya yeni bir özellik daha dahil ediliyor. Merakla beklenen özelliğin içeriği ne? Snapchat’e yeni gelen özellik ne? Snapchat güncelleme yaptı mı? İşte bu sorulara cevap verebilecek yeni Snapchat başlığımız.

Snapchat hem Android’de kullanılabilen hemde iOs’ta kullanılabilen popüler bir sosyal medya uygulaması. Özellikle gençler bu uygulamalar üzerinde durarak selfieler çekiyor ve çeşitli sosyal medya uygulamaları üzerinde paylaşıyor. Köpek efektiyle büyük bir sükse yapmış olan Snapchat’e şimdi yeni bir özellik daha eklenerek insanların Snapchat’te daha fazla vakit geçirmesi isteniliyor. Snapchat’e yeni gelecek olan özelliğin adı; ”Seene.” Seene nedir?
Seene bir 3D selfie uygulamasıdır. Ayrı bir özellik olarak paylaşılmayacak olan Seene adlı uygulama Snapchat’e çok yakın bir süre içerisinde eklenecek. 3D selfielerle hayatımız daha eğlenceli olacak gibi gözüküyor zira Seene ile birlikte animasyonlu selfieler çekebileceğiz.

Evet, yeni bir akım daha geliyor olabilir. Günümüzün popüler sosyal medya uygulaması olan Snapchat’e büyük bir devrim daha geliyor! Köpek efektiyle kendisini ön plana çıkartmış olan Snapchat’in yeni özelliği; ”Seene yani 3D selfie özelliği.” Snapchat henüz Seene adlı özelliğini uygulamasına eklemedi. Kısa süre içerisinde paylaşması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here