Sony, Xperia mini pro için Android 4.0 güncellemesini yayınladı. Şu an neredeyse tüm ülkelerde Android 4.0 güncellemesi indirilmeye hazır durumda.

Eğer telefonunuza güncelleme yapamıyorsanız bu sayfayı takip ederek güncelleme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sony, ayrıca Xperia mini, Xperia active ve Live with Walkman telefonları için de Android 4.0 güncellemesinin yakında geleceğini duyurdu. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan güncellemeyi Sony forumlarından takip edebilirsiniz.

Xperia mini

Xperia active

Live with Walkman

Sony, bugüne kadar 2011 Xperia Arc, Arc S, Neo, Neo V ve Ray’i Android 4.0 sürümüne güncelledi. Daha önceden de bahsettiğimiz gibi Xperia Play güncelleme listesinden çıkarılmıştı.

Kaynak: Sony Mobile

4 YORUMLAR

  1. ics 4 ü yükledim arayüzü güzel sayılır ama bence eklenmesi veya düzeltilmesi gereken çok şey var örneğin ayarlar-experia-bağlantı yolunu takip ederek wifi üzerinden bilgisayarıma kablosuz olarak bağlanabildiğim özellik ics 4 de yok, zil sesi seviyesiyle bildirim ses seviyesini birleştirmişler 🙁 zil sesi hangi seviyede çalıyoso bildirim sesleride o seviyede çalıyo,kamera ayarları gerçekten çok kötü bu arada experia mini pro kullanıyorum gingerbread 2.3 e nasıl geri dönebilirim yardım edebilirmisiniz?

  2. xperia mini pro kullanıyorum..ics 4 ü yükledim ve donmalar kasılmalar başladı..kamera ayarlar kısmı gitti..ön kamera tamamen yok oldu..ben videolu arama beklerken normal arama nerdeyse gidiyor..şebeke sorunu başladı..dahası var da neyse..telefonu atasım geliyor artık..o kadar sinirleniyorum..kendi kendine kapanmalar başladı ne iş anlamadım güncelleme mi eziyet mi çözemedim..sanırım telefonu değiştircem gıcık aldım yahuu..severek kullandığım telefonumdan soğuttular..hayal kırıklığı ötesi yok..

  3. kardeşim adamlar romla vs. uğraşmamanız için 4 sürümünü yayınlamış .resmi sitesinde de açıklama yapmış performansınızı etkileyebilir diye mantıklı ol 500 liralık telefona sen gidip 4.0 sürümünü yüklersen cacık olursun.bırak 2.3.4 te kalsın herşeyi yapabiliyosun zaten.

  4. arkadaşlar bir sorum olacak ben xperia mini pro kullanıyorum ve telefonum hala android 2.1 ben bunu nasıl yükseltirim yukarıdaki linke bakdım telefonumun bataryasının altındaki numara orada yok bilgisi olan bir arkadaşımız cevap verirse sevinirim nasıl yükseltebilirim.
    bataryanın arkasında yazan numara şu: 1243-0150

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here