Proaktif bir profil çizen ve güven veren hizmet anlayışı ile hareket eden Enerjisa, Sabancı Holding’in elektrik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir otoprodükör şirketi. Alanında başarılı işlemlere imza atan şirket, müşteri ve pazar odaklı iş modellerinde piyasanın lider konumdaki oyuncularından bir tanesi. Elektriğin sadece üretimi değil dağıtımı, ticareti ve satışında da faaliyet gösteriyor. Üstelik son dönemlerde doğalgaz alanında da portföy yönetmekte. Köklü kuruluş, tüm elektrik işlemlerinde müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. Bu hizmet seçeneklerinden bir tanesi de abonelik kapatma işlemleri. Eğer ki mevcut olan bir elektrik aboneliğini kapatma işlemi yapmak istiyorsanız siz de aşağıda yer alan önerileri göz önünde bulundurmalısınız.

Sözleşme Sonlandırma Adımları

Mevcut olan bir aboneliğinizi farklı bir adrese nakil edecekseniz evimi taşıyorum sayfasını ziyaret etmelisiniz. Ancak tamamıyla bir sonlandırma yapacaksanız öncelikle ayrılacağınız evinize ait sayaç ya da tesisat numaranızı alın. İkinci aşamada, eğer abonelik sahibi sizseniz nüfus cüzdanınızı başkası adına işlemde bulunacaksanız da vekaletnamenizi yanınızda bulundurun. Daha sonra üçüncü aşamada size en yakın olan Müşteri Merkezi’ne gitmek için randevu alabilirsiniz. Randevu almanız, yapılacak işlemlere öncelik verilmesi açısından çok önemli. Web sitesi üzerinden veya 444 4 372 numaralı telefondan kolayca randevu alabilmeniz mümkün.

Enerjisa Avantajlarından Kolayca Faydalanın!

Eskiden açtırmış olduğunuz mevcut aboneliğinizi kapatmak için randevunuzu aldıktan sonra size gelen SMS sonrası en yakın Müşteri Merkezi’ne gidebilirsiniz. Güvence bedelinizin iadesi, sayacınızın son okunmasından elektriğinizin kapatıldığı tarihe kadar olan tüketim miktarınız düşüldükten sonra hesaplanacaktır. Güvence bedeli iadesi için kendi adınıza ait olan vadesiz hesap numaranızı da Müşteri Hizmetleri temsilcisine veya 444 4 372 numaralı destek hattına bildirebilirsiniz. Cep telefonu bilginiz güncel ise son faturanız ve iade edilecek olan güvence bedeliniz hesaplandığında size kısa mesaj ile bildirimi takip edebilirsiniz. Online platform üzerinden aboneliğiniz için pek çok farklı avantajlardan yararlanabileceksiniz. Üstelik aklınıza takılacak tüm sorular için 7/24 destek
alabilme şansına da sahipsiniz. Siz de Enerjisa’ya güvenin ve karlı çıkın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here