Akıllı telefonlar artık hayatımızın hemen hemen tüm alanlarında etkili olmaya başladılar. Sadece telefon etmek ya da mesaj atmak için değil, günü planlamak, iş için mail atmak ya da sosyal anlamda çok daha etkin olabilmek adına akıllı telefonlara ihtiyaç duyulur hale geldi. Bu anlamda yeni nesil telefonlar arasında hem sağlamlığı hem de tasarımı ile dikkati çeken iPhone telefonlar kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerin başında geliyor.

Sadece tasarımı ile değil, renkleri ile de dikkati çeken iPhone 7 modelleri tarzınızı tamamlamak adına da size fayda sağlayacak. Akıllı telefonların en büyük sıkıntılarından biri de hiç kuşkusuz ki bataryalarının çok erken bitiyor olması. Oysa seçeceğiniz bir iPhone 7 ile bu sıkıntıyı tamamen ortadan kaldırmanız mümkün olacak. Batarya performansını iPhone 7 ile bir üst seviyeye taşımış olan Apple, bu anlamda kullanıcıların priz başında geçirdikleri süreyi de kısaltmış oluyor.

Akıllı telefon tercihinin en önemli unsurlarından biri olan kamera özelliği, iPhone 7 ile çok daha muhteşem bir hal almış durumda. 12 MP arka kamera gücüne sahip olan iPhone 7 ile loş ışıkta dahi çok daha mükemmel fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlayacak olan optik görüntü stabilizasyonuna sahip. f/1.8 diyafram ve 6 bileşenli lense sahip olan bu akıllı telefon bu anlamda cebinizde ideal ve profesyonel bir kamera taşıdığınızı da hissettirmiş oluyor. Bununla birlikte renk yelpazesini de genişleten iPhone 7, mevcut fotoğraflarınızdaki canlılığın da dikkati çekmesini sağlamış oluyor. Sadece arka kamerası ile değil, selfie tutkunlarını düşünerek geliştirdikleri 7MP ön kamera ile de yüksek çözünürlük sağlanmış olunuyor. Retina flaş özelliğine sahip olan bu akıllı telefonla çok daha net ev canlı selfieler de çekebileceksiniz.

Donma ve kasma yapmaması ve diğer akıllı telefonlardan farklı olarak İOS işlemcisine sahip olan iphone 7 özellikleri sizi kendisine çok daha güçlü bağlarla bağlamaya yetecek. 4.7 inç ekranı ile film ve video izlemenin tadına da varmış olacaksınız. MediaMarkt internet sitesinden iPhone 7 özelliklerini inceleyerek hemen sipariş verebilir, sadece ürünü alma esnasında değil, sonrasında da MediaMarkt’ın sunduğu desteklerden faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here